Podziękowania za udział w słodkiej Poczcie Walentynkowej

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za udział w Słodkiej Poczcie Walentynkowej.
Wolontariuszom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie i zorganizowanie całego wydarzenia. Rodzicom naszych Wolontariuszy za sponsorowanie słodkich wypieków. Wszystkim Uczniom i Nauczycielom za wyrażanie swoich uczuć w postaci liścików, kartek z życzeniami, kwiatów i słodkich upominków.
W naszej szkole to kolejna Poczta w dniu zakochanych, która wciąż zachęca do okazywania sobie życzliwości, sympatii i miłości oraz stale cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Tegoroczna przyniosła uśmiech, radość i wzruszenie wielu obdarowanym Osobom.
Dzięki wspólnemu przedsięwzięciu pozyskaliśmy kwotę 2400 złotych na zorganizowanie wycieczki nad morze dla zaprzyjaźnionych Dzieci z domu małego dziecka.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną zabawę i hojność, ponadto Nauczycielom za wyrozumiałość!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu,
Joanna Olesińska i Anna Romaniuk

Dziękujemy również Samorządowi Szkolnemu za udział i pomoc.