Szkolny Klub Dyskusyjny zaprasza wszystkich uczniów w dniu 17.11.2023 r. na długiej przerwie do biblioteki na spotkanie związane z tematyką działalności charytatywnej z panią Kingą Kamińską z Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych “Centrum 3.0”

Dołącz do naszego klubu dyskusyjnego na wyjątkowym spotkaniu z koordynatorką wolontariatu, panią Kingą Kamińską, które odbędzie się 17.11 na długiej przerwie w bibliotece. Porozmawiamy o perspektywach, jakie daje wolontariat, a także o tym, gdzie szukać ofert oraz jak zachęcić innych do działań społecznych. Pani Kinga podzieli się swoimi doświadczeniami i pomysłami na to, jak możemy się realizować w działalności charytatywnej. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, w jaki sposób każdy z nas może zyskać realny wpływ na otaczający nas świat.
Zapraszamy wszystkich serdecznie!
Szkolny Klub Dyskusyjny