Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza na Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Najserdeczniej zapraszamy na Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy i "Pchli Targ" organizowane w szkole w dniu 7 grudnia w godzinach od 11.25 do 17.30, przez Wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski.  W ramach Kiermaszu będzie można zakupić pyszne słodkości samodzielnie wykonane i upieczone przez naszą Młodzież oraz Nauczycieli. Będzie można również zakupić drobnostkę bądź prezent świąteczny, czyli coś wyjątkowego dla kogoś bliskiego. Zapraszamy zatem do zakupów na "Pchlim Targu", gdzie będą sprzedawane upominki od serca dla kogoś, komu chcemy sprawić przyjemność. Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z tej przedświątecznej oferty naszego Świątecznego Kiermaszu i "Pchlego Targu", tym bardziej, że wszystkie pozyskane środki zostaną przeznaczone na wyjątkowy cel:

na PIĘCIODNIOWĄ WYCIECZKĘ NAD MORZE Z DZIEĆMI Z DOMU MAŁEGO DZIECKA I WOLONTARIUSZAMI, którą (już po raz drugi) chcemy zorganizować dla naszym zaprzyjaźnionym Dzieci (z Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Gliwicach) na przełomie maja i czerwca 2024r. oraz na WSPARCIE DUCHA LEONA, FUNDACJI INNEJ NIŻ WSZYSTKIE ! Chcemy podzielić się także naszymi wspomnieniami z podejmowanych przez Wolontariuszy, Uczniów i Nauczycieli działań na rzecz potrzebujących i dlatego atrakcją tego dnia będzie wernisaż zdjęć.

Zapraszamy wszystkich do udziału, do oglądania naszych zdjęć z Dziećmi i samych Dzieci, zobaczenia listów pisanych przez Dzieci do świętego Mikołaja. Zachęcamy do wspólnej radości z doświadczania tych niezapomnianych chwil, uchwyconych na pamiątkowych zdjęciach.

Z serdecznym zaproszeniem,

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu