Społeczność “Jedynki” świętowała Dzień Edukacji Narodowej

Wiedza daje pokorę wielkiemu,
dziwi przeciętnego, nadyma małego
Lew Tołstoj

13 października odbyła się akademia z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości zostały wręczone uczniom klas 3d i 3e certyfikaty Matury Międzynarodowej dotyczące ocenionego Personal Project – obowiązkowego komponentu nauczania w Middle Years Programme.

Pan Dyrektor, dziękując pracownikom za zaangażowanie w uzyskanie jak najwyższych wyników nauczania, wręczył nauczycielom nagrody. Nagrody otrzymali nauczyciele: Karina Barcz, Anna Białas, Agata Bladoszewska, Anna Bul, Katarzyna Cieśla-Obermajer, Katarzyna Czapla, Małgorzata Derechowska, Dorota Gawol, Zbigniew Gawron, Agnieszka Grzesik, Halina Husak, Anita Jarominek, Agnieszka Konopka, Joanna Korek, Agata Kotuła-Zaleśny, Ewa Kowol, Beata Krupiczka, Dorota Majewska, Alicja Naróg, Anna Niegowska, Andrzej Niewiadomski, Eliza Obławska, Joanna Olesińska, Barbara Przebieracz, Alina Pucykowicz, Tomasz Pyzik, Anna Romaniuk, Justyna Sieradzka-Bizoń, Aleksandra Staniek i Joanna Szymik.

Ponadto nagrodę Kuratora Oświaty otrzymała pani wicedyrektor Anita Kwiatkowska. Nagrodę Prezydenta Miasta Gliwice otrzymała p. Anna Jania.

Całość uroczystości uświetnił doskonały program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy II A pod kierunkiem pani profesor Marty Szczurek oraz występ szkolnego zespołu muzycznego z klasy III A.