Relacja z Tygodnia Ziemi (Green Week)

W przedostatnim tygodniu roku roku szkolnego obchodziliśmy w szkole Tydzień Ziemi. Każda klasa miała możliwość obejrzenia prezentacji wykonanej przez uczniów klasy 3e na temat zanieczyszczeń powietrza oraz filmów, do których QR kody rozwieszone były w budynku szkoły. Posprzątaliśmy Park Chrobrego, gdzie zebraliśmy kilkanaście worków śmieci. Posadziliśmy przed nowym budynkiem małą sadzonkę dębu szkarłatnego i zorganizowaliśmy kiermasz biżuterii oraz rzeczy używanych. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i udział w poszczególnych wydarzeniach. Na obu kiermaszach zebraliśmy 661 zł, które przekazaliśmy do Szkolnego Koła Wolontariatu. Będą one przeznaczone na wyjazd podopiecznych Koła - maluchów z Domu Małego Dziecka w Gliwicach.