Relacja z I Biegu na Orientację zorganizowanego w ramach Dni Sportu

Na koniec wakacji przedstawiamy miłe wspomnienie z dni tuż przed zakończeniem roku szkolnego:
W czwartek, 20 czerwca 2024 r., w naszej szkole odbył się I szkolny bieg na orientację. W zabawie brało udział 11 drużyn zarówno ze składem uczniowskim, jak i nauczycielskim.

Wszyscy zawodnicy już z samego rana o godzinie 9.00 stawili się w pełnej gotowości, by odebrać numery startowe. Następnie, wszystkie drużyny wraz z pomocnikami i sztabem sędziowskim udali się na start biegu do Parku Chrobrego. Biegacze zmierzyli się z dystansem ok. 2.5 km oraz 13 punktami do znalezienia oraz dołączonymi do nich specjalnymi zadaniami z różnych przedmiotów szkolnych.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami okazała się drużyna z klasy 2e. Zaraz za nimi uplasowały się drużyny 3e oraz 1c. Nie możemy również zapomnieć o reprezentacji nauczycieli w składzie: p. Olesińska oraz p. Pyzik, którzy jak zwykle pokazali nam swoje zamiłowanie do biegania.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc i mamy nadzieję, że to wydarzenie pozostanie na dłużej w kalendarzu naszej szkoły.

Organizatorki: Martyna Krakowczyk i Zofia Kordiak