Podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli wyjazd dzieci z Domu Małego Dziecka nad morze

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim Osobom, które przyczyniły się do zrealizowania naszych marzeń - zaproszenia na pobyt nad morzem Dzieci z domu małego dziecka pod opieką Wolontariuszy.
Dzięki Państwa wsparciu i przekazanym środkom mogliśmy zorganizować niezapomniany wyjazd dla naszych zaprzyjaźnionych Dzieci, które po raz pierwszy zobaczyły morze, oraz dla Wolontariuszy i Opiekunów.
Do Pobierowa zabraliśmy dwadzieścioro Dzieci i tam w Ośrodku Gryf nad samym morzem, w sosnowym lesie spędzaliśmy wspólne chwile. Każdego dnia biegaliśmy po piasku na pięknych plażach w Pobierowie, Międzyzdrojach, Pogorzelicy. Moczyliśmy się w morskiej rześkiej wodzie, przeskakiwaliśmy fale, budowaliśmy zamki z piasku, zbieraliśmy muszelki i kamyczki ... i byliśmy szczęśliwi!
Przez pięć dni korzystaliśmy z cudownych uroków morza, wyjątkowo słonecznej pogody i uczestniczyliśmy w dziecięcej radości oraz zachwycie każdą wspólną chwilą!
Dziękujemy za dobro i szczęście, których doświadczyliśmy wszyscy w relacji z Dziećmi i ze sobą wzajemnie!
W imieniu Dzieci, Wolontariuszy, Opiekunów i Organizatorów z serca dziękujemy Państwu,
Anna Romaniuk