Obchody Dnia Edukacji w szkole

Wiedza daje pokorę wielkiemu,
dziwi przeciętnego, nadyma małego
Lew Tołstoj

13 października odbyła się akademia z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości zostały wręczone uczniom klas 3d i 3e certyfikaty Matury Międzynarodowej dotyczące ocenionego Personal Project – obowiązkowego komponentu nauczania w Middle Years Programme.

Pan Dyrektor, dziękując pracownikom za zaangażowanie w uzyskanie jak najwyższych wyników nauczania, wręczył nauczycielom nagrody. Nagrody otrzymali nauczyciele: Piotr Białowąs, Katarzyna Cieśla-Obermajer, Krzysztof Cybul, Katarzyna Czapla, Adam Dziedzic, Małgorzata Gaj-Szczepańska, Dorota Gawol, Zbigniew Gawron, Marta Herman, Halina Husak, Anna Jania, Anita Jarominek, Małgorzata Kierat, Agnieszka Konopka, Joanna Korek, Ewa Kowol, Anita Kwiatkowska, Michał Kwiatkowski, Dorota Majewska, Barbara Makselon-Białowąs, Elżbieta Mikłuszka-Ziober, Anna Niegowska, Tomasz Pyzik, Anna Romaniuk, Sonia Świtońska, Agnieszka Tondera-Sala, Yvona Woźniakova.

Ponadto nagrodę Kuratora Oświaty otrzymał dyrektor Adam Sarkowicz. Nagrodę Prezydenta Miasta otrzymała p. Alina Pucykowicz, a Medal Komisji Edukacji Narodowej wręczony został p. Annie Jani.

Całość uroczystości uświetnił doskonały program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy II A.