Martyna Werle z klasy 1e laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego organizowanego przez Ambasadę Hiszpanii

W dniu 20 maja 2022 r. w Ambasadzie Hiszpanii na ul. Myśliwieckiej 4 w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego z języka hiszpańskiego. W konkursie wzięło udział łącznie 83 uczniów z całej Polski, a w kategorii szkół średnich 32. Martyna Werle z klasy 1e zdobyła 3 miejsce dzięki swojemu esejowi El mapa debe estar completo. Z rąk Pana Ambasadora Francisco Javiera Sanabrii Vaderramy uczennica naszej szkoły odebrała nagrodę i dyplom.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowały również Aleksandra Piasecka oraz Kinga Zuwała z klasy 3ep.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy życząc jednocześnie dalszych sukcesów!