Drużyna Jedynki – podsumowanie listopadowej Prowokacji biegowej

Mimo, że jesteśmy już po grudniowej, ostatniej w tym roku Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej musimy wrócić do tej listopadowej i napisać kilka zdań. Dlaczego?
Bo było naprawdę wyjątkowo!
Przede wszystkim była to pierwsza prowokacja tej jesieni ze śniegiem. Ale nie tylko! Oprócz śniegu na polanie czekało na nas cudowne słoneczko i lekki chłodek. Warunki cudowne!
Tak można biegać zawsze. Zresztą widać to po naszych uśmiechach na zdjęciach - czysta przyjemność!

Jeśli chodzi o statystyki - na polanie spotkało się sześciu reprezentantów Drużyny Jedynki. Z nauczycieli byli to: pani Beata Krupiczka, pani Sonia Świtońska, pani Małgorzata Piekarz oraz pan Tomasz Pyzik.
Z uczniów: Jakub Kochańczyk oraz Kamil Cygan.
W zdalnych zawodach wzięli udział: pani Anna Walc, pani Joanna Olesińska, pani Dorota Majewska, pani Joanna Korek, Milena Czaja, Aleksander Stępniak, Jan Polak oraz Mikołaj Rojek.
Spotkaliśmy tez ekipę z V LO - brawo za wykonanie naszego wyzwania #waszaszkołateżpodoła Potwierdzamy, piątka podołała i to w pięknym stylu, zarówno na biegach zdalnych, jak i GPPB.

A już wkrótce - relacja z grudniowych zawodów, a także podsumowanie pierwszego roku udziału Drużyny Jedynki w Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej