III Bajkowy Festyn dla Dzieci – relacja

Za nami miły dzień w kalendarzu Szkolnego Koła Wolontariatu - 18 czerwca odbył się  już "III Bajkowy Festyn dla Dzieci”!

To wydarzenie staje się tradycyjnym zwieńczeniem naszej całorocznej pracy na rzecz zaprzyjaźnionych Dzieci z domu małego dziecka. To dla Nich zorganizowaliśmy na terenie szkoły świąteczny dzień pełen atrakcji, swobodnej zabawy i aktywności!

Dla Dzieci stworzyliśmy bajkowy czas prawdziwie dziecięcego szczęścia.

Wszyscy, i organizatorzy i 80 Wolontariuszy i Nauczyciele cieszyliśmy się z radości Dzieci doświadczanej w trakcie zabaw, warsztatów plastycznych, sportowych, muzycznych, tanecznych, czytania bajek i magicznych eksperymentów …..

Zaprosiliśmy wszystkie Dzieci, z którym mieliśmy kontakt w trakcie cotygodniowych odwiedzin, spotkań i wyjazdu nad morze. Było z nami około 50 Dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Festyn trwał kilka godzin i był połączony z piknikiem na trawie, gdzie mogliśmy zajadać się smakowitą pizzą, pysznymi lodami, watą cukrową i przepysznymi ciastami…

Również mieliśmy okazję podziękować naszym Darczyńcom, dzięki którym zrealizowaliśmy już drugi wyjazd z Dziećmi nad morze. Mogliśmy złożyć Im osobiste najserdeczniejsze podziękowania oraz wręczyć symboliczne upominki.

To był piękny BAJKOWY dzień dla DZIECI!

Dziękujemy wszystkim, że mógł się wydarzyć po raz trzeci!

Opiekunowie SKW