Leon Żołna, uczeń klasy 2F ponownie w etapie centralnym LXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

W sobotę 3 lutego 2024 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie, odbyły się zawody okręgowe LXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.                                                                                                           Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Michał Szewioła z kl. IVC oraz Leon Żołna z kl. IIF. Obaj uczniowie po części pisemnej zakwalifikowali się do etapu ustnego olimpiady.

Ostatecznie Leon Żołna po raz drugi został laureatem zawodów okręgowych i zakwalifikował się do zawodów centralnych w/w olimpiady, które odbędę się w kwietniu na Uniwersytecie Warszawskim.

Leonowi i Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie centralnym i w kolejnych olimpiadach.

Opiekunem merytorycznym uczniów jest p. Dorota Majewska